Zielona kawa vs. zielona herbata


Chcesz pozbyć się nadmiaru kilogramów, dlatego wsparcia szukasz w produktach naturalnych? Zależy Ci na lepszych efektach i odchudzaniu bez większych wyrzeczeń? Poznaj moc zielonej kawy oraz zielonej herbaty – dwóch najpopularniejszych środków wspomagających odchudzanie.

Na czym polega działanie zielonej kawy?

Zielona kawa to hit w ostatnim czasie. Badania naukowe wykazały bowiem, że niepalone ziarna mogą wspierać proces odchudzania na dwóch płaszczyznach jednocześnie.

zielona kawa czy herbataZa odchudzające właściwości zielonej kawy odpowiada kwas chlorogenowy. Jest to substancja z grupy antyoksydantów, która wyróżnia się szerokim spektrum działania. W zakresie walki z nadmiarem kilogramów powoduje przede wszystkim zmniejszenie wchłaniania węglowodanów. Ponieważ są one najważniejszym źródłem energii, „zamknięcie” dostępu do nich wymusza na organizmie czerpanie energii z zapasów zmagazynowanych w tkance tłuszczowej. W ten sposób dochodzi do przyspieszenia odchudzania.

Ponadto kwas chlorogenowy wpływa na zmniejszenie apetytu, szczególnie między posiłkami. Jest to możliwe dzięki regulowaniu poziomu cukru we krwi, nie dopuszczając do poposiłkowego spadku, co skutkuje zwykle napadem głodu.

Jak działa zielona herbata?

Ekstrakt z zielonej kawy to źródło EGCG (galusanu epigalokatechiny), co w połączeniu z teiną pozwala na silne podkręcenie metabolizmu. Ponadto warto mieć świadomość, że zieloną herbatę zalicza się do grupy termogeników. Oznacza to, że przyspiesza proces spalania tłuszczu poprzez zwiększenie wydatków energetycznych na produkcję ciepła. Tym samym oznacza to, że organizm jest zmuszony czerpać energię użytkową z zapasów zgromadzonych w tkance tłuszczowej.

Kawa czy herbata?

Stosując i zieloną kawę, i zieloną herbatę, możesz spodziewać się spadku masy ciała. Jednak podążając zgodnie z najnowszymi badaniami naukowymi można stwierdzić, że to zielona kawa silniej wpływa na odchudzanie. W połączeniu z racjonalną dietą oraz średnio intensywną aktywnością fizyczną możesz osiągnąć znacznie lepsze efekty.

Jeśli chcesz uzyskać szczupłą sylwetkę, wybierz zieloną kawę w tabletkach. Wygodna forma i neutralny smak to najważniejsze atuty. Sprawdź aktualną ofertę.

VN:R_N [1.9.22_1171]
Efektywność
Szybkość odchudzania
Jakość składników
Bezpieczeństwo
Brak efektu jo-jo
Opinie klientów
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
facebookgoogle_plusby feather
facebookgoogle_plusby featherResponses are currently closed, but you can trackback from your own site.
Comments are closed.