Zielona Kawa w sklepach

 

zielona kawa

zielona kawa

Zielona kawa  na odchudzanie

Zielona kawa ze sklepu stała się hitem w walce ze zbędnymi kilogramami. Regularne zażywanie zielonej kawy bazujących na jej właściwościach pomaga zredukować masę ciała i spełnić marzenia o szczupłej sylwetce. Okazuje się jednak, że odchudzające ziarna zielonej kawy wykazują szereg działań prozdrowotnych.
Jeśli chodzi o odchudzanie, zielona kawa przyczynia się do obniżenia wchłaniana glukozy w jelicie oraz odpowiada za hamowanie wchłaniania trójglicerydów w wątrobie. Opóźnia także wchłanianie tłuszczów z jelit i stymuluje metabolizm lipidów w wątrobie.

Bogate źródło polifenoli

Ziarna zielonej kawy stanowią bogactwo polifenoli. Są to silne antyoksydanty, które wykazują szereg właściwości prozdrowotnych. Przede wszystkim chronią organizm przez szkodliwym działaniem wolnych rodników, nie dopuszczając do przyspieszenia procesów starzenia. Dzięki zielonej kawie można więc na długo zachować młody wygląd.
Polifenolom udowodniono również właściwości antyrakowe. Można więc przypuszczać, że spożywanie przetworów z zieloną kawą przyczyni się do zmniejszenia ryzyka zapadnięcia na choroby nowotworowe.

kwasu chlorogenowego

Zielona Kawa kwas chlorogenowy

Silna dawka kwasu chlorogenowego

Ziarna zielonej kawy, w przeciwieństwie do kawy palonej, zawiera sporą dawkę kwasu chlorogenowego. Jest to substancja, która wykazuje wiele właściwości prozdrowotnych.

Badania naukowe wykazały, że kwas chlorogenowy może zapobiec cukrzycy typu II z uwagi na swoje właściwości hipoglikemiczne. Obniża poziom cukru we krwi oraz zwiększa czułość komórek na insulinę.
Kwas chlorogenowy działa również hapatoprotekcyjnie, chroniąc wątrobę i ułatwiając jej regenerację. Ponadto wykazuje silne działanie przeciwzapalne i żółciopędne. Hamuje również przemiany kwasu GABA w ośrodkowym układzie nerwowym.
Z kolei w połączeniu z kofeiną silnie oczyszcza organizm z toksyn, sprzyjając tym samym skutecznej kuracji odchudzającej.
Gdzie znajdziesz zieloną kawę?
Zielona kawa to nic innego jak niepalone ziarna kawy. Dostępne są w wielu sklepach oferujących kawę. Warto jednak mieć świadomość, że kawa wypijana w takiej formie jest niezwykle gorzka i mało smaczna. Dlatego warto postawić na naturalne suplementy – w wygodnej formie kawowych napojów lub kapsułek.

 

zielona kawa tabletki

zielona kawa tabletki

Zielona kawa pozwala spełnić marzenia o szczupłej sylwetce. Skuteczne odchudzanie jest możliwe dzięki preparatom opracowanym na bazie niepalonych ziaren kawy. Warto jednak mieć świadomość, że efekty spotęgowane są zawartością także dodatkowych substancji, które korzystnie wpływają na proces odchudzania. Tabletki Zielona kawa to nieoceniona pomoc w walce z nadwagą.

  • Kwas chlorogenowy

To aktywny składnik każdej zielonej kawy w sklepach. Badania naukowe potwierdziły jego odchudzające właściwości. Działanie polega na zmniejszeniu wchłaniania węglowodanów, co pozwala organizmowi czerpać energię z zapasów zmagazynowanych w tkance tłuszczowej. W efekcie dochodzi do redukcji masy ciała.

Ponadto uważa się, że kwas chlorogenowy Zielona kawa na odchudzanie oraz zachorowania na cukrzycę. Obniża ponadto poziom złego cholesterolu. Wykazuje więc szereg zdrowotnych właściwości.

  • Wyciąg z zielonej herbaty

Zielona herbata, dzięki bogactwu flawonoidów, sprzyja odchudzaniu. Zawarty w ekstrakcie galusan epigalokatechiny steruje przemianą materii oraz stymuluje spalanie tkanki tłuszczowej. Ponadto wykazuje działanie oczyszczające organizm z toksyn, co również sprzyja utracie zbędnych kilogramów.

  • Chrom

Chrom od dawna znany jest ze swoich właściwości, wspomagających odchudzanie. Jego rola sprowadza się do zmniejszania apetytu, głównie na słodycze. Wynika to z jego działania – odpowiada za prawidłowy poziomu cukru we krwi. Zapobiega więc poposiłkowemu spadkowi glukozy we krwi, co najczęściej skutkuje międzyposiłkowym podjadaniem.

Chrom ponadto podkręca metabolizm, dzięki czemu odpowiada za stymulowanie redukcji tkanki tłuszczowej.

  • Kofeina

Wspomaga działanie kwasu chlorogenowego, pozwalając uzyskać jeszcze lepsze efekty odchudzania. Ponadto dodaje energii i eliminuje uczucie zmęczenia i ospałość.

  • Korzeń żeń-szenia

Żeń-szeń słynie ze swoich prozdrowotnych właściwości. Jednym z dobroczynnych działań jest zwiększanie wydolności organizmu. Podnosi wytrzymałość organizmu, co ma ogromne znaczenie w przypadku kuracji połączonej z aktywnością fizyczną.

Ponadto żeń-szeń wzmacnia odporność oraz poprawia koncentrację. Polecamy jeden z naszych produktów – Zielona Kawa Kapsułki.