Zielona kawa na odchudzanie

Zielona kawa dostępna w sklepie internetowym to rewolucja w odchudzaniu. Regularna suplementacja powoduje widoczną redukcję masy ciała w znacznie krótszym czasie. Dzięki temu wreszcie można spełnić marzenia o szczupłej sylwetce, a jednocześnie wspomóc kondycję zdrowotną.

Zielona Kawa – celuje w przyczyny nadwagi

zielona kawa na odchudzanieZielona Kawa jest słynna ze swoich właściwości odchudzających, dzięki którym marzenia o idealnej figurze nie są już tylko mrzonką. Niepalone ziarna celują przede wszystkim w przyczyny nadwagi, działając niezwykle skutecznie.

Zielona kawa z jednej strony przyspiesza redukcję tkanki tłuszczowej, a z drugiej – zmniejsza ataki głodu i nie dopuszcza do podjadania między posiłkami. A jak wiadomo – obie kwestie są głównym powodem przybierania na wadze.

Działanie zielonej kawy bazuje na ograniczeniu wchłaniania węglowodanów, będących podstawowym źródłem energii. W ten sposób organizm jest zmuszany do poszukiwania innych źródeł życiodajnej energii, korzystając z zapasów zgromadzonych w tkankach. W ten sposób dochodzi do zamiany tłuszczu w energię, efektem czego jest szybsze spalanie tkanki tłuszczowej i redukcja masy ciała.

Zielona Kawa – bogactwo polifenoli

Zielona kawa to cenne źródło polifenoli. Są to substancje należące do grupy antyoksydantów, przyczyniających się do neutralizowania szkodliwego działania wolnych rodników. Dzięki temu zielona kawa wykazuje właściwości prozdrowotne.

Spożywanie preparatów na bazie zielonej kawy pozwala zachować młodość na dłużej. Niszczenie wolnych rodników skutecznie opóźnia procesy starzenia poprzez uniemożliwienie niszczenia komórek.

Polifenole, które zawiera zielona kawa, to również silne właściwości antyrakowe. Skutecznie zmniejsza ryzyko zachorowania na nowotwory, pozwalając cieszyć się dobrym zdrowiem i długim życiem.

Zielona Kawa – potężna dawka kwasu chlorogenowego

Tajemnicą wyjątkowych walorów odchudzających i zdrowotnych zielonej kawy jest kwas chlorogenowy (CGA). Jest to substancja, która występuje wyłącznie w niepalonych naturalnych ziarnach – tym samym zielona kawa różni się od kawy czarnej, która nie posiada tak silnych właściwości odchudzających.

Kwas chlorogenowy wspiera organizm na wielu płaszczyznach jednocześnie, przynosząc wiele korzyści zdrowotnych.

skutecznie schudnijPrzeprowadzone badania naukowe wykazały, że spożywanie kwasu chlorogenowego może zmniejszyć ryzyko zachorowania na cukrzycę typu II. CGA wykazuje działanie hipoglikemiczne, zwiększając czułość komórek na insulinę oraz regulując stężenie glukozy we krwi i ustalając je na właściwym poziomie.

Badania naukowe potwierdziły również hepatoprotekcyjne właściwości kwasu chlorogenowego. Substancja ta zabezpiecza wątrobę oraz przyspiesza jej regenerację. CGA działa przy tym żółciopędnie i przeciwzapalnie.

Kwas chlorogenowy w niepalonych ziarnach zawsze pojawia się w towarzystwie z kofeiną. Dzięki temu silniej oczyszcza organizm oraz podkręca metabolizm.

Smaczna i wygodna do spożycia zielona kawa – gdzie ją kupić?

Zielona kawa w ziarnach dostępna jest w każdym lepszym sklepie z kawą. Warto jednak mieć świadomość, że oferowana w takiej formie jest po prostu nieprzystępna. Zielone ziarna są twarde (nie da się ich zmielić klasycznym młynkiem), a przy tym bardzo gorzkie.

Jeśli chcesz czerpać przyjemność z zażywania zielonej kawy, postaw na wygodą formę tabletek albo smacznego napoju.

Tabletki Zielona Kawa – przełom w odchudzaniu

Tabletki Zielona Kawa to Twój sprzymierzeniec w walce z nadmiarem kilogramów. Unikalna i skuteczna kombinacja składników to gwarancja sukcesu i oczekiwanych rezultatów.

  • Kwas chlorogenowy

CGA to substancja o silnym działaniu odchudzającym, co potwierdzają liczne badania naukowe. Kwas chlorogenowy pozwala zredukować masę ciała nawet o 10%.

  • Ekstrakt z zielonej herbaty

Zielona herbata zawiera galusan epigalokatechiny o odchudzających właściwościach. Nasila termogenezę, przyczyniając się do silniejszego spalania tkanki tłuszczowej. Jednocześnie działa oczyszczająco i wspiera redukcję cellulitu.

  • Kofeina

Jest wsparciem kwasu chlorogenowego, potęgując jego działanie odchudzające. Przede wszystkim podkręca metabolizm oraz dodaje energii i zmniejsza uczucie zmęczenia.

  • Chrom

To pierwiastek, który stanowi dodatkowe wsparcie w odchudzaniu. Przede wszystkim ogranicza apetyt na słodycze, a jednocześnie nie dopuszcza do podjadania między posiłkami.

  • Wyciąg z korzenia żeń-szenia

Zawarte w nim ginsenozydy wykazują silne działanie prozdrowotne. Posiadają właściwości adaptogenne, zwiększają witalność i wytrzymałość organizmu. Wspiera także pamięć oraz koncentrację, co jest ważne w przypadku osłabienia spowodowanego intensywnym odchudzaniem.

Już teraz wypróbuj najlepsze preparaty z zieloną kawą, by poznać ogromną moc kwasu chlorogenowego.