Stosujesz zieloną kawę? Sprawdź jak powinna wyglądać Twoja dieta


Zielona kawa stała się już odchudzającym hitem. Po tabletki zawierające ekstrakt z niepalonych ziaren coraz częściej sięgają osoby, którym zależy na uzyskaniu szczuplejszej sylwetki. W połączeniu z racjonalnym odżywianiem można osiągnąć zadowalające rezultaty.

Jak działa zielona kawa?

Właściwości odchudzające zielonej kawy zostały potwierdzone wieloma badaniami przeprowadzonymi na licznej grupie ochotników. Okazało się, że spożywanie suplementów na bazie niepalonych ziaren pozwala schudnąć nawet o 10% w porównaniu z wyjściową masą ciała.

skuteczne odchudzanieZa odchudzające działanie zielonej kawy odpowiada kwas chlorogenowy (CGA). Jego właściwości pozwalają na ograniczenie wchłaniania węglowodanów, co w efekcie zmusza organizm do czerpania energii z zapasów zgromadzonych w tkance tłuszczowej. Ponadto kwas chlorogenowy odpowiada za kontrolowanie poziomu glukozy we krwi, nie dopuszczając do jego spadku, szczególnie po posiłku. W ten sposób nie dochodzi do nagłych napadów apetytu.

Poza CGA zielona kawa zawiera sporą ilość kofeiny. Substancja ta działa nie tylko pobudzająco, ale i przyczynia się do podkręcenia metabolizmu.

Zadbaj o odpowiednią dietę podczas suplementacji

Warto mieć świadomość, że zielona kawa, choć jest niezwykle skuteczna w odchudzaniu, jedynie wspomaga ten proces. Z odpowiednią dietą jest w stanie zapewnić jeszcze lepsze rezultaty.

Jeżeli chcesz, by zielona kawa w tabletkach faktycznie pozwoliła osiągnąć świetne efekty, zadbaj o jakość posiłków. Staraj się jeść częściej, ale w mniejszych porcjach. W ten sposób ciężko będzie Ci dopuścić do napadów głodu. Dietetycy zalecają, by jeść co 3-4 godziny, by żołądek cały czas odczuwał sytość.

Ważne jest, by wyeliminować z codziennego jadłospisu wszystkie tuczące przekąski. Musisz pożegnać się ze słodyczami, fast-foodami, chipsami. Zrezygnuj również z alkoholu, który stanowi źródło „pustych kalorii”.

Nie zapomnij również, by wypijać sporą ilość płynów. Świetnie sprawdzi się przede wszystkim woda (dobrze, jeśli będzie to woda mineralna), która nie tylko zapewnia odpowiedni poziom nawodnienia. Jej działanie to również niejako wypełnianie żołądka, dzięki czemu przez długi czas zapewnisz sobie uczucie sytości.

VN:R_N [1.9.22_1171]
Efektywność
Szybkość odchudzania
Jakość składników
Bezpieczeństwo
Brak efektu jo-jo
Opinie klientów
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
facebookgoogle_plusby feather
facebookgoogle_plusby featherResponses are currently closed, but you can trackback from your own site.
Comments are closed.