Składniki tabletek na odchudzanie


Odchudzanie nie jest łatwe, co mogą potwierdzić wszystkie osoby, które chociaż raz przystępowały do takiej kuracji. Warto jednak mieć świadomość, że czas oczekiwania na efekty można przyspieszyć, stosując odpowiednie suplementy diety. Są to tabletki, których celem jest wspomaganie odchudzania, a ich skuteczność uzależniona jest od obecności konkretnych składników.

  • Zielona kawa

Zielona kawa to hit ostatnich czasów. Dostępna w formie tabletek pozwala wyeliminować kwaskowaty i nieprzyjemny smak „świeżych” niepalonych ziaren kawy. Tajemnica jej skuteczności tkwi przede wszystkim w obecności kwasu chlorogenowego. Jest to silny przeciwutleniacz, którego wsparcie w odchudzaniu polega na ograniczaniu wchłaniania węglowodanów. Wiadomo, że są to składniki odżywcze będące głównym źródłem energii niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Zahamowanie wchłaniania oznacza konieczność czerpania energii z zapasów zgromadzonych w tkance tłuszczowej. To z kolei powoduje redukcję tłuszczu z powodu zamiany lipidów na energię użytkową.

  • Afrykańskie mango

Także i afrykańskie mango słynie ze swoich właściwości odchudzających, stąd jego obecność w tabletkach na odchudzanie. Jego właściwości polegają przede wszystkim na zmniejszaniu wchłaniania węglowodanów z pożywienia, co pozwala organizmowi wykorzystać zapas y zgromadzone w tkance tłuszczowej.

  • Zielona herbata

Wiele tabletek na odchudzanie bazuje na ekstrakcie z zielonej herbaty. Słynie ona nie tylko ze swoich właściwości oczyszczających, ale i termogenicznych. Dzięki zwiększaniu wydatków energetycznych na produkcję ciepła, zielona herbata zmusza organizm do czerpania energii użytkowej z zapasów zgromadzonych w tkance tłuszczowej.

  • Jagody Acai

Kilka lat temu na jagody Acai był wielki boom. Okazało się, że niewielkie owoce z Puszczy Amazońskiej wspierają proces odchudzania. Dzieje się tak głównie z powodu podkręcania metabolizmu.

VN:R_N [1.9.22_1171]
Efektywność
Szybkość odchudzania
Jakość składników
Bezpieczeństwo
Brak efektu jo-jo
Opinie klientów
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
facebookgoogle_plusby feather
facebookgoogle_plusby featherResponses are currently closed, but you can trackback from your own site.
Comments are closed.