Kwas chlorogenowy – najważniejsze informacje


kwas chlorogenowy pomaga

O kwasie chlorogenowym zrobiło się głośno za sprawą zielonej kawy. Naukowcy ogłosili, że znaleźli świetny sposób, dzięki któremu można pozbyć się nadmiaru kilogramów, a jednocześnie poprawić kondycję zdrowotną. Sprawdź więc jakie korzyści można osiągnąć, dostarczając do organizmu kwas chlorogenowy.

Kwas chlorogenowy – silny przeciwutleniacz

Kwas chlorogenowy pozyskiwany jest przede wszystkim z niepalonych ziaren kawy. W znacznie mniejszej ilości znajdziemy go również w karczochach, pokrzywie, głogu czy bluszczu.

Należy do grupy silnych przeciwutleniaczy, które mają zbawienny wpływ na organizm. Dzięki temu kwas chlorogenowy może działać wielopłaszczyznowo, przynosząc wiele korzyści.

Na czym polega wsparcie w odchudzaniu?

Cały szum wokół kwasu chlorogenowego wiąże się z jego właściwościami odchudzającymi. Jego działanie można nazwać dwupłaszczyznowym.

Okazuje się bowiem, że przyczynia się on do zmniejszenia wchłaniania węglowodanów. W ten sposób niejako blokuje jedyne źródło energii. Organizm więc, by mógł normalnie funkcjonować, musi czerpać ją z zapasów zgromadzonych w tkance tłuszczowej. To zaś powoduje przyspieszenie procesu spalania tłuszczu, co oznacza redukcję masy ciała.

Ponadto kwas chlorogenowy wpływa na ograniczenie apetytu. Jest to możliwe dzięki regulowaniu poziomu cukru we krwi. W ten sposób zapobiega poposiłkowemu spadkowi stężenia glukozy, nie dopuszczając do napadów głodu.

Sprzymierzeniec szczupłej sylwetki i młodości

Warto mieć świadomość, że kwas chlroogenowy sprzyja nie tylko szczupłej sylwetce. Stanowi także wsparcie każdej kuracji odmładzającej. Jako silny przeciwutleniacz, neutralizuje szkodliwe działanie wolnych rodników. W ten sposób przyczynia się do opóźnienia procesów starzenia się skóry, pozwalając na zachowanie młodego wyglądu przez długi czas.

Kwas chlorogenowy na straży zdrowia

Kwas chlroogenowy jest również sprzymierzeńcem kondycji zdrowotnej. Zapobiega wielu chorobom, np. cukrzycy, miażdżycy, nadciśnieniu. Ponadto zmniejsza ryzyko zachorowania na nowotwory.

Jeżeli chcesz skorzystać z dobroczynnych właściwości tego kwasu, postaw na gotowe suplementy diety. CGA800 to tabletki zawierające wysoką dawkę kwasu chlorogenowego, dzięki czemu osiągniesz zadowalające efekty.

VN:R_N [1.9.22_1171]
Efektywność
Szybkość odchudzania
Jakość składników
Bezpieczeństwo
Brak efektu jo-jo
Opinie klientów
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
facebookgoogle_plusby feather
facebookgoogle_plusby featherResponses are currently closed, but you can trackback from your own site.
Comments are closed.