Kwas chlorogenowy na odchudzanie – czy to naprawdę pomaga?


Walczysz z nadmiarem kilogramów? Chcesz pozbyć się tkanki tłuszczowej, ale w żaden sposób nie możesz osiągnąć zadowalających efektów? Wypróbuj zieloną kawę – bogactwo kwasu chlorogenowego, który podobno wspiera proces odchudzania.

Jak działa kwas chlorogenowy?

Kwas chlorogenowy to substancja należąca do silnych antyoksydantów. W niewielkich ilościach występuje w karczochach, pokrzywie, głogu. Sporą dawkę zawierają natomiast niepalone ziarna kawy, czyli właśnie zielona kawa.

Odchudzające działanie kwasu chlorogenowego wynika przede wszystkim z ograniczania wchłaniania węglowodanów. Jak wiadomo – jest to główne źródło energii niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Zahamowanie przyswajania węglowodanów wiąże się więc z koniecznością czerpania energii z innego źródła, a więc z tkanki tłuszczowej. W ten sposób dochodzi do efektywnego spalania tłuszczu, by zaspokoić zapotrzebowanie energetyczne organizmu.

Skuteczność potwierdzona badaniami

Chociaż kwas chlorogenowy ma wielu przeciwników, badania naukowe potwierdzają jego skuteczność. Pierwsze testy przeprowadzane były na myszach i okazały się strzałem w dziesiątkę. Potem wielu naukowców badało skuteczność kwasu chlorogenowego na ludziach, co potwierdziło efektywność CGA w odchudzaniu.

Znaczące dla dietetyki testy przeprowadzili naukowcy z Uniwersytetu w Scranton. Testującym podano kwas chlorogenowy w różnych dawkach – 750 mg i 1050 mg oraz placebo. Po 42 dniach okazało się, że grupa ochotników przyjmujących wyższą dawkę CGA straciła na wadze ok. 10,5%, zaś aż o ponad 15% zmniejszył się rozmiar tkanki tłuszczowej.

Chcesz schudnąć? Postaw na CGA800

CGA800 to innowacyjne suplement diety, który zawiera kwas chlorogenowy w maksymalnej dawce. Dzięki temu gwarantuje doskonałe efekty odchudzające w znacznie krótszym czasie. Jednocześnie wspomaga zdrowie, zmniejszając ryzyko zachorowania na nowotwory i wiele innych schorzeń cywilizacyjnych. Ponadto, dzięki właściwościom przeciwutleniającym eliminuje wolne rodniki, pozwalając zachować młodość na dłużej.

VN:R_N [1.9.22_1171]
Efektywność
Szybkość odchudzania
Jakość składników
Bezpieczeństwo
Brak efektu jo-jo
Opinie klientów
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
facebookgoogle_plusby feather
facebookgoogle_plusby featherResponses are currently closed, but you can trackback from your own site.
Comments are closed.